W SERWISIE

POLECAMY

Wiatrówka Crosman Nightstalker 4,5 mm N1200

Wiatrówka Crosman Nightstalker 4,5 mm strzałki Kliknij, aby poznać szczegóły oraz cenę!

Pierwsza półautomatyczna wiatrówka karabinek pneumatyczna na CO2 na polskim rynku w tak niskiej cenie. Nawiązuje stylistyką do najnowszego produktu firmy Beretta - karabinka sportowo - taktycznego Beretta CX4 Storm Carbine. Lekki, super przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze.
Do głównych zalet należy zasilanie z taniego kartusza CO2 88 g oraz magazynek rewolwerowy mieszczący 12 śrucin, a także system blow back umożliwiający strzelanie w trybie półautomatycznym (każde ściągnięcie spustu to kolejny strzał). Prędkość spustu, to aż 4 razy na sekundę, wobec czego karabinek ten idealnie nadaje się do treningów strzelania dynamicznego.
Karabinek jest bardzo lekki dzięki zastosowaniu stalowej, gwintowanej lufy i korpusu z wytrzymałego polimeru w kolorze czarnym. Zasilenie odbywa się z 88-gramowego naboju CO2, co umożliwia oddanie aż do 350 strzałów - w połączeniu z czterema magazynkami i dużą szybkostrzelnością praktyczną jest to idealnym rozwiązaniem dla treningów.
W karabinku NightStalker zastosowano nowoczesne przyrządy celownicze Mohawk: dwa przezierniki i regulowaną muszkę. Przerzutowe przezierniki są rozwiązaniem znanym choćby z amerykańskich M16 i umożliwiają sprawną oraz szybką zmianę w warunkach pogarszającego się oświetlenia.
Szyna 11 mm pozwala na dołączenie małego celownika optycznego np. 4x20 lub celownika kolimatorowego.

Wiatrówka objęta jest 12-miesięczną gwarancją.

Dane techniczne:

Kaliber: 4,5 mm (.177)
Lufa gwintowana
Typ śrutu: Diabolo
Energia kinetyczna: poniżej 17J
Długość całkowita: 760 mm
Długość lufy: 420 mm
Waga: 1,48 kg
Prędkość poczatkowa: 176,8 m/s
Magazynek: rewolwerowy, 12 śrucin, w komplecie 4 magazynki.
Tryb pracy: półautomatyczny
Prędkość spustu: do 4x
Lufa: stal
Korpus: polimer w kolorze czarnym
Przyrządy celownicze: integralne, Mohawk Sight System
Szyna montażowa: 11 mm na grzbiecie karabinka
Producent: Crosman, USA

UWAGA: Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem na posiadanie wiatrówki o mocy poniżej 17 Jouli nie jest wymagane pozwolenie.
ZOBACZ TAKŻE
Wiatrówki Militaria.pl
Militaria na Facebook
Militaria Onet.pl - wszystko o militariach
Airsoftgun.pl
Wiatrówki